Spolupráca so značkou Origos prináša ďalšie benefity pre členov Slovenského cykloklubu. Značka Origos prevádzkuje e-shop a kamennú predajňu so štýlovými a originálnymi cyklo kúskami.

Čím je Origos výnimočný?

Sortiment e-shopu i kamennej predajne je naozaj špecifický, svojou ponukou sa chcú stať súčasťou aktívneho života človeka od útleho detstva až po dospelosť. Pomáhajú spájať generácie pomocou zdravého pohybu. Dbajú na funkčnosť, kvalitu, dizajn a komfort ponúkaného tovaru. Tím Origos tvoria mladí, šikovní, vždy pozitívne naladení ľudia, ktorí sú v akejkoľvek otázke ochotní poradiť odbornou, profesionálnou radou. Ich primárnou snahou je si zo zákazníkmi budovať dlhodobý vzťah.

Myslia i na členov Slovenského cykloklubu

Členstvo v Slovenskom cykloklube je založené na dlhoročnej tradícii a hodnotách. Členovia jednotlivých klubov sa snažia spoločne aktívne tráviť svoj voľný čas a stretávajú sa na spoločných cykloturistických výjazdoch.

Snahou Slovenského cykloklubu je okrem primárnej myšlienky a „výhody“ členstva, je priniesť členom i benefity u partnerských podnikoch. V spolupráci so značkou Origos prinášame pre členov SCK zľavu vo forme 10% z celkového sortimentu na ich e-shope, či kamennej predajni. Zo zľavy je vylúčený tovar e-bikov a e-kolobežiek.

Ako si túto výhodu uplatniť? Veľmi jednoducho…

Každý člen obdrží na svoj e-mail zadaný pri registrácii unikátny kód, ktorý vloží do objednávky. Zľava sa mu automaticky odpočíta zo sumy tovaru.

Netradičná predajňa v Trenčíne

V prípade, že by sme mali cestu cez Trenčín, určite sa zastavte v predajni Origos. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie. Ako sa hovorieva v škôlke, na svoje si prídu i „malí i veľkáči“. Predajňa vás ohúri netradičným dizajnom a skvelým prístupom personálu. Príďte si tak pokecať, oddýchnuť, či vychutnať kávičku do Origos na Kasárenskej ulici v Trenčíne.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.