V týchto dňoch sme „zfinišovali“ spracovanie nových Cykloturistických noviniek. Snažili sme sa pre vás pripraviť naozaj zaujímavé čítanie.

Čo všetko sa dozviete?

Pri čítaní cykloturistických noviniek sa dozviete informácie z práce Slovenského cykloklubu – zistíte čo máme v pláne v roku 2021 zrealizovať a čo už sme zrealizovali ;). Prinášame i informácie z regionálnych klubov SCK.

V článku „Škola cykloturistického značenia“ vás prevedieme cykloturistickým značením v teréne. Prevedieme vás delením trás podľa farby, určenia, náročnosti. Taktiež sme si pre vás pripravili tip na výlet Terchovsko-Zázrivským okruhom.

V závere nesmie chýbať pozvánka na 19. Národný zraz cykloturistov. Dozviete sa program podujatia s detailom opisom jednotlivých trás, ktoré spoločne účastníci absolvujú.

Prajeme príjemné čítanie!

Nové Cykloturistické novinky nájdete na našom webe, kde si ho môžete stiahnuť, prípadne si ho môžete prelistovať tu.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.